Ar mums vienmēr ir silti

Kokšķiedras plāksnes

Bezmaksas

Konsultācija

+371 27 337 444

Īpašības:

  • Teicamas siltumizolācijas spējas 
  • Ērti un vienkārši lietojams
  • Ekonomisks un plaši pielietojams materiāls
  • Teicamas difūzijas spējas
  • Piemērots lietošanai zem apmetuma
  • Izturīgs pret deformāciju un lielu slodzi
  • Ekoloģiski tīrs, videi un cilvēkam draudzīgs materiāls 
  • Antialerģisks materiāls, nekairina ādu
  • Piemērots otrreizējai pārstrādei
  • Sertificēts materiāls, kas ir ražots atbilstoši Eiropas līmeņa kvalitātes prasībām

Siltināšanai piemērotās konstrukcijas - jumts, sienas, griesti, grīdas. 

 PRODUKTI

STEICO THERM  {gallery}galleries/steicotherm{/gallery}

Universālās kokšķiedras siltumizolācijas plāksnes Steico Therm ir paredzētas visa veida konstrukciju siltināšanai, nodrošinot teicamu rezultātu - siltumu, mājīgumu un trokšņa izolāciju visās telpās. 

Pateicoties materiāla cietajai struktūrai, tas ir piemērots tālākai apmešanai, padarot tā pielietošanas iespējas vēl plašākas. 

Izvēloties Steico Therm ēku siltināšanas darbu veikšanai, Jūs sasniegsiet lielisku rezultātu, labu kvalitāti un uzticamu kalpošanu gadiem ilgi. Pateicoties materiāla plašajām pielietojuma iespējām, tas ir ērts un ekonomisks lietošanā, kā arī ir viens no praktiskākajiem siltumizolācijas materiāliem. 

 

STEICO FLOOR {gallery}galleries/steicofloor{/gallery}

Steico Floor kokšķiedras plāksnes ar spundi paredzētas grīdas seguma siltumizolācijas veicināšanai un skaņas/trokšņa slāpēšanai, novēršot akustiskos tukšumus grīdas segumā. 

Siltināšanai piemērotās konstrukcijas - grīdas, ieklājot zem cietā grīdas seguma.

STEICO ISOREL {gallery}galleries/steicoisorel{/gallery}

Steico Isorel kokšķiedras plāksnes ir paredzētas sienu un grīdu siltināšanai, kā arī ne tikai iekšdarbu, bet arī ārdarbu siltināšanai. 

Siltināšanai piemērotās konstrukcijas - sienas un grīdas

 

ISOPLAAT {gallery}galleries/isoplaat{/gallery}

Kokšķiedras siltumizolācijas plāksnes Isoplaat ir lielisks risinājums gan ēku pilnīgai siltināšanai, gan daļējai piesiltināšanai. Plāksnes ir piemērotas iekštelpu siltināšanai, nodrošinot papildus siltumizolāciju, kā arī teicamu skaņas izolāciju un siltas mājīguma sajūtas radīšanu. 

Siltināšanai piemērotas konstrukcijas - sienas, griesti, grīdas un citu mīksto siltumizolācijas materiālu fiksēšanai

Plākšņu biezumi - 12 mm un 25 mm

 

ISOPLAAT PRETVĒJA PLĀKSNE {gallery}galleries/isoplaatpretvejaplaksne{/gallery}

Kokšķiedras pretvēja plāksnes ir efektīvs vēja aizturošs siltumizolācijas materiāls, kas ir piemērots ēku ārsienu, griestu un jumta seguma pilnīgai vai daļējai nosiltināšanai. 

Kokšķiedras pretvēja plāksnes ir izgatavotas no skujkoku skaidām, kas ir piesūcinātas ar dabīgiem sveķiem un parafīna kārtu, kas nodrošina plākšņu ilgmūžīgu un izturību pret mitrumu. Rezultātā plāksnes ir piemērotas lietošanai gan aukstā, gan mitrā klimatā, līdz ar to lieliski pasargās no aukstuma un mitruma Latvijas drēgnajos rudeņos un aukstajās ziemās. 

Siltināšanai piemērotās konstrukcijas - jumti, sienas, griesti un grīdas.

 

STEICO PROTECT {gallery}galleries/steicoprotect{/gallery}

Steico Protect ir augstas izturības izolācijas kokšķiedras plāksnes, kas ir paredzētas visa veida konstrukciju siltināšanai gan veidojot atsevišķu siltumizolācijas slāni, gan kombinējot to ar mīkstajiem un beramajiem siltumizolācijas materiāliem, fiksējot tos. 

Siltināšanai piemērotās konstrukcijas - jumti, sienas, griesti un grīdas

STEICO UNDERFLOOR {gallery}galleries/steicounderfloor{/gallery}

Steico Underfloor kokšķiedras izolācijas plāksnes ir paredzētas ieklāšanai zem lamināta vai parketa, garantējot perfektu trokšņu slāpēšanu. Ar Steico Underfloor varat būt drošs, ka Jūs netraucēsiet kaimiņus un kaimiņi netraucēs Jūs.  

Siltināšanai piemērotās konstrukcijas - grīdas, ieklājot zem grīdas seguma

STEICO UNIVERSAL {gallery}galleries/steicouniversal{/gallery}

Universālie kokšķiedras siltumizolācijas paneļi Steico Universal ar spundi kalpo par lielisku siltumizolācijas materiālu jumtu un sienu izolācijai, kas papildus siltināšanai pasargās Jūsu mājokli no vēja, putekļiem, mitruma un trokšņa. 

Siltināšanai piemērotās konstrukcijas - jumti un sienas.

 

STEICO JUMTA PLĀKSNES  {gallery}galleries/steicojumtaplaksnes{/gallery}

Plāksnes ir elpojošas, tāpēc tās var uzklāt uz jebkura veida siltumizolācijas materiāla slāņa bez papildus ventilācijas, kā rezultātā tiek ievērojami samazināti kopējie izdevumi jumta būvniecībai. Plāksnes ir pilnībā impregnētas ar parafīnu, kas padara tās izturīgas pret apkārtējās vides nelabvēlīgo ietekmi. Tās ir atvērtas konvekcijai un tvaika caurlaidīgas, rezultātā veicinot konstrukciju žūšanu. Pateicoties rievotajām savienojuma vietām plāksnes pasargā no aukstuma, saglabā siltumu un neļauj konstrukcijām strauji atdzist, sekmējot siltuma regulāciju telpās. 

Pielietojums - jumta konstrukciju aizsardzībai pret kondensātu un mitrumu, pretvēja barjeras un papildus siltumizolācijas slānis. 

 

STEICO SPECIAL {gallery}galleries/steicospecial{/gallery}

Steico Special kokšķiedras plāksnes ir piemērotas ēku restaurācijas darbiem un ir īpaši izstrādātas jumtu un sienu atjaunošanai. 

Siltināšanai piemērotās konstrukcijas - jumti, sienas, griesti un grīdas. 

 

Pēc materiāla iestrādes sasniegtais efekts -siltumizolācija, skaņas izolācija, mitruma regulācija telpās, veselīgs mikroklimats un mājīga vide