Ar mums vienmēr ir silti

Kokšķiedras un kaņepju vate

Bezmaksas

Konsultācija

+371 27 337 444

Īpašības:

  • Ērti un vienkārši lietojams
  • Teicamas siltumizolācijas spējas
  • Materiāla elastība sniedz iespēju iestrādāt to visšaurākajās vietās, pilnībā aizpildot visas spraugas un salaiduma vietas
  • Teicamas difūzijas spējas
  • Augstas tvaika absobcijas spējas sekmē mikroklimata regulāciju siltinātajās iekštelpās
  • Ērts kopšanā un siltinātās vietas tālākā apstrādē
  • Ekoloģiski tīrs, videi un cilvēkam draudzīgs materiāls
  • Antialerģisks materiāls, nekairina ādu
  • Piemērots otrreizējai pārstrādei
  • Sertificēts materiāls, kas ir ražots atbilstoši Eiropas līmeņa kvalitātes prasībām

 

 PRODUKTI

STEICO ZELL {gallery}galleries/steicozell{/gallery}

Kokšķiedras vate ir piemērota visa veida konstrukciju siltināšanai, gan horizontāliem pārsegumiem - jumtiem, grīdām, griestiem un bēniņiem -, gan vertikālām konstrukcijām- sienām un slīpnēm. 

Kokšķiedras vate ir teicami piemērota kā dzīvojamo ēku, tā arī industriālo ēku siltināšanai. 

Efekts. Pēc ēkas siltināšanas ar kokšķiedras vatiJūs iegūstat trīskāršu efektu - siltumizolācija, skaņas izolācija un apkures rēķinu samazinājums.  

 

STEICO FLEX {gallery}galleries/steicoflex{/gallery}

Elastīgā kokšķiedras vate ir paredzēta spraugu un salaiduma vietu aizpildīšanai starp dažādiem cietajiem un plākšņveida siltumizolācijas materiāliem, un konstrukcijas elementiem, nodrošinot perfektu un vienlaidus siltumizolācijas slāni. 

Siltināšanai piemērotās konstrukcijas - jumti, sienas, griesti, grīdas. 

Efekts.  Izvēloties Steico Flex, Jūs nodrošināsiet pašreizējā siltumizolācijas slāņa pilnveidi, aizpildot visas siltumizolācijas salaiduma vietas un šuves.

Sasniegtais efekts - siltumizolācija, skaņas izolācija, mitruma regulācija telpās, ēkas ilgmūžīgums, veselīgs mirkoklimats un mājīga vide. 

 

 Izvēloties ēkas siltināšanai tieši kokšķiedras vati, Jūs ne tikai padarāt mājokli ekoloģisku, elpojošu un veselībai draudzīgu, bet arī veicināt otrreizējo resursu izmantošanu, jo kokšķiedras vate ir izgatavota no otrreizēji pārstrādātas priedes koksnes šķiedras.  

 

STEICO CANAFLEX {gallery}galleries/steicocanaflex{/gallery}

Steico Canaflex kaņepju šķiedras izolācijas materiāls ir lielisks risinājums ēku siltumizolācijai. Materiāla elastība ļauj pielāgot to virsmas vajadzībām, taču vienlaikus tas ir izturīgs pret deformāciju un ļoti ilgmūžīgs, saglabājot savas labākās kvalitātes īpašības. 

Siltināšanai piemērotās konstrukcijas - jumti, sienas, griesti, grīdas. 

Efekts. Izvēloties Steico Canaflex ēku siltināšanas darbu veikšanai, Jūs sasniegsiet lielisku rezultātu, labu kvalitāti un uzticamu kalpošanu gadiem ilgi.

Sasniegtais efekts - siltumizolācija, skaņas izolācija, nosiltinātās virsmas elpošana, mitruma regulācija telpās, veselīgs mikroklimats un mājīga vide.